ثبت‌نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات به صورت یكپارچه در روز جمعه 17 شهریورماه 91 در سراسر كشور آزمون خواهند داد.

شركت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای اعلام كرد: تمامی ثبت‌‌ نام‌شوندگان آزمون استخدام مخابرات كه موفق به دریافت كارت ورود به آزمون شده‌اند، به صورت یكپارچه در روز جمعه 17 شهریورماه 91 در سراسر كشور آزمون خواهند داد.
براساس آیین‌نامه آزمون استخدامی شركت مخابرات ایران ساعت شروع آزمون 9 روز 17 شهریورماه است. درهای حوزه‌ها 20 دقیقه قبل از شروع امتحان برای استقرار داوطلبان در محل تعیین‌شده باز و پنج دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخ‌نامه‌ها تحویل داوطلبان می‌شود.

روابط عمومی مخابرات ایران از تمامی شركت‌كنندگان درخواست كرد، ضمن مطابقت اطلاعات درج‌شده در پاسخ‌نامه با اطلاعات فردی خود از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل كنند.

همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه به داخل حوزه امتحانی ممنوع است.

همچنین آن دسته از افرادی كه موفق به دریافت كارت ورود به جلسه آزمون نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام به نشانی www. Tci.ir تا تاریخ 12 شهریورماه نسبت به دریافت كارت خود اقدام كنند.

هم‌چنین ثبت‌نام‌كنندگانی كه مدارك آنها ناقص است، (اعم از عدم ارائه عكس پرسنلی، مخدوش‌بودن عكس پرسنلی، ناقص‌بودن اطلاعات سجلی و مشخصات فردی و ...) می‌توانند برای رفع اشكالات موجود، با همراه داشتن كارت ملی و یك قطعه عكس 4*3 و پرینت كارت دریافت شده ورود به آزمون تا روز سه‌شنبه 14 شهریورماه به ادارات كارگزینی شركت مخابرات استان مربوطه مراجعه و نسبت به تكمیل پرونده ثبت‌نام خود اقدام كنند.

براساس همین گزارش، شركت‌كنندگان در آزمون، برای رفع مشكلات احتمالی صدور كارت، می‌توانند از تاریخ 11 تا 16 شهریورماه با مراجعه به سامانه ثبت‌نام، اشكالات خود را برطرف كنند.

روابط عمومی مخابرات ایران به داوطلبان توصیه كرد كه یك روز قبل از برگزاری آزمون، محل آزمون خود را براساس اطلاعات درج شده در كارت ورود به جلسه آزمون خود شناسایی كنند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 12 شهریور 1391    | توسط: shahram. cheraghi    | طبقه بندی: اخبار روز مخابرات،     |
نظرات()