دیر پروژه صندوق پست الكترونیك شركت پست گفت : سرویس ایمیل الكترونیكی شركت پست نو پاست ، به همین جهت ترافیك مورد انتظار محقق نشده و در حال حاضر ۲۰ هزار مشترك دارد .
افشین احمد زاده اظهار داشت: سامانه الكترونیكی سرویس در نشانی www.mail.post.ir از طریق شبكه جهانی اینترنت در دسترس عموم قرار دارد و همه افراد، سازمان‌ها و شركت‌ها می‌توانند به راحتی از خدمات آن استفاده نمایند.
وی افزود: شركت پست در راستای ارایه سرویس‌های نوین جهت سهولت كارها و رفع نیازهای هموطنان، در سال ۹۲ سرویس پست الكترونیك را ارایه كرد و آمادگی واگذاری یك میلیون صندوق پست الكترونیكی را دارد.
احمدزاده گفت: این سرویس قادر است به هر ایرانی یا هر شركت، موسسه یا دستگاه دولتی و خصوصی براساس كد ملی، شماره ثبت و یا هر نام انتخابی و دلخواه یك صندوق پست الكترونیك اختصاص دهد.
به گزارش روابط عمومی شركت پست، احمدزاده گفت: با توجه به اینكه استفاده از صندوق پست الكترونیك در فضای ملی به عنوان یك ضرورت به ویژه برای نهادها و دستگاه‌های اجرایی كشور می‌ باشد، این‌ كه بتوانیم به شكل یك الزام قانونی، دستگاه‌های موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات كشوری را موظف به استفاده از صندوق پست الكترونیك بكنیم ، نقش كلیدی در توسعه سرویس خواهد داشت، برای این منظور پیش لایحه‌ای با همكاری واحدهای ذیربط تهیه و پیگیری‌های لازم برای توصیف آن در مراجع قانونی در دست اقدام است.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 13 شهریور 1392    | توسط: shahram. cheraghi    |    |
نظرات()