حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با شبكه ان.بی.سی آمریكا، در پاسخ به پرسش های «آن كاری» مجری این برنامه درباره مسایل گوناگون از جمله حضور و سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، مذاكرات هسته ای، رابطه با آمریكا و... سخن گفت.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در بخشی از این گفتگو، خبرنگار شبکه ان بی سی آمریکا از رئیس جمهور کشورمان پرسید "شما وقتی به یهودی ها تبریك گفتید ‌توجه زیادی را جلب كردید، نقش شبكه های اجتماعی را در دیپلماسی چگونه می بینید و آیا قصد دارید از آن استفاده بیشتری ببرید؟ "
دکتر روحانی در پاسخ به این سوال گفت "اصولا دیپلماسی عمومی نقش بسیار زیادی دارد. شبكه ها نقش مهمی دارند؛ در دوران انتخابات (ریاست جمهوری) من ستاد قوی نداشتم اما همه طرفداران و حامیانم به خصوص جوانان از این شبكه ها استفاده می كردند. اكنون نیز از این شبكه ها استفاده می كنند؛ حتی از طریق این شبكه ها نظارت می كنند بر كار دولت. من از فعالیت همه جوانان در این شبکه ها و از جمله نظارت شان بركار دولت خوشحالم؛ البته خودم به شخصه برنامه خاصی در شبكه های اجتماعی ندارم، ولی طرفداران من برنامه های متنوعی دارند".

نوشته شده در تاریخ شنبه 30 شهریور 1392    | توسط: shahram. cheraghi    | طبقه بندی: رئیس جمهورمحبوب دکتر روحانی،     |
نظرات()